IKON · Steel Wheels
IKON 16" × 6.5 Steel Rim | 5x110 | Silver
16" × 6.5"5x110SKU: X42653
$110.00CAD
+ Tax at checkout · per wheel
| Size | 16" × 6.5" |
| Bolt Pattern | 5x110 |
| Offset (ET) | +42mm |
| Center Bore | 65.1mm |
| Color | Silver |
| Type | Steel |
| Fitment | (COBALT, MALIBU, DODGE, CHEROKEE) |
| SKU | X42653 |
More 16" Wheels

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42641

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X45651

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X43656

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42655

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42657

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB16010A

Alloy
Availability: In Stock
SKU: SW001X

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X43657