IKON · Steel Wheels
IKON 16" × 7.0 Steel Rim | 5x120 | Silver
16" × 7.0"5x120SKU: X40835
$100.80CAD
+ Tax at checkout · per wheel
Out of Stock
| Size | 16" × 7.0" |
| Bolt Pattern | 5x120 |
| Offset (ET) | +32mm |
| Center Bore | 72.6mm |
| Color | Silver |
| Type | Steel |
| Fitment | Direct Fit |
| SKU | X40835 |
More 16" Wheels

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X45651

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42641

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X43656

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42655

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42657

Alloy
Availability: In Stock
SKU: SW001X

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB16010A

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X43657