IKON · Steel Wheels
IKON 17" × 6.5 Steel Rim | 5x115 | Silver
17" × 6.5"5x115SKU: X42757
$138.60CAD
+ Tax at checkout · per wheel
Out of Stock
| Size | 17" × 6.5" |
| Bolt Pattern | 5x115 |
| Offset (ET) | +21mm |
| Center Bore | 71.5mm |
| Color | Silver |
| Type | Steel |
| Fitment | Direct Fit |
| SKU | X42757 |
More 17" Wheels

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42755

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB17013B

Alloy
Availability: In Stock
SKU: SW002X

Steel
Availability: In Stock
SKU: X45755

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X44755

Steel
Availability: In Stock
SKU: X41757

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X42752

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X42751