
Free Shipping
Warranty
Lowest Price in Canada
IKON · Alloy Wheels
IKON 19" × 8.5 Alloy Wheel | 5x114.3
19" × 8.5"5x114.3SKU: X49567
$191.52CAD
+ Tax at checkout · per wheel
In Stock
4
| Size | 19" × 8.5" |
| Bolt Pattern | 5x114.3 |
| Offset (ET) | +40mm |
| Center Bore | 67.1mm |
| Color | — |
| Type | Alloy |
| Fitment | HYUNDAI/NISSAN/KIA/MAZDA |
| SKU | X49567 |
More 19" Wheels

Alloy
$277.14CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB19002
Qty:
4

Alloy
$280.00CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB19007
Qty:
4

Alloy
$280.00CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB19004
Qty:
4

Alloy
$280.00CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB19009
Qty:
4

Alloy
$280.00CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB19006
Qty:
4

Alloy
$280.00CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB19003
Qty:
4


