Other · Alloy Wheels
Other 17" × 8.0 Alloy Wheel | 5x114.3 | Hyper Black
17" × 8.0"5x114.3SKU: LT1-17HB
$277.20CAD
+ Tax at checkout · per wheel
| Size | 17" × 8.0" |
| Bolt Pattern | 5x114.3 |
| Offset (ET) | +35mm |
| Center Bore | 60.1mm |
| Color | Hyper Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | Direct Fit Toyota |
| SKU | LT1-17HB |
More 17" Wheels

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42755

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB17013B

Alloy
Availability: In Stock
SKU: SW002X

Steel
Availability: In Stock
SKU: X45755

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X42752

Steel
Availability: In Stock
SKU: X41757

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X44755

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X42751