SUPERSPEED · Alloy Wheels
SUPERSPEED 17" × 7.0 Alloy Wheel | 5x114.3 | Gloss Black
17" × 7.0"5x114.3SKU: LX021751143GBR
$315.00CAD
+ Tax at checkout · per wheel
| Size | 17" × 7.0" |
| Bolt Pattern | 5x114.3 |
| Offset (ET) | +35mm |
| Center Bore | 60.1mm |
| Color | Gloss Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | Toyota, Lexus |
| SKU | LX021751143GBR |
More 17" Wheels

Steel
Availability: Out of Stock
SKU: X42755

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB17013B

Alloy
Availability: In Stock
SKU: SW002X

Steel
Availability: In Stock
SKU: X45755

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X42752

Steel
Availability: In Stock
SKU: X41757

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X44755

Alloy
Availability: Out of Stock
SKU: X42751