
Free Shipping
Warranty
Lowest Price in Canada
Other · Alloy Wheels
Other 20" × 8.0 Alloy Wheel | 5x114.3 | Black
20" × 8.0"5x114.3SKU: LT2-20RGB
$398.16CAD
+ Tax at checkout · per wheel
In Stock
4
| Size | 20" × 8.0" |
| Bolt Pattern | 5x114.3 |
| Offset (ET) | +30mm |
| Center Bore | 60.1mm |
| Color | Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | Direct Fit Toyota |
| SKU | LT2-20RGB |
More 20" Wheels

Alloy
$311.42CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB20002
Qty:
4

Alloy
$311.42CAD
Availability: Out of Stock
SKU: RNB20001

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3642001
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3642002
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3482003
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R4002004
Qty:
4


