
Free Shipping
Warranty
Lowest Price in Canada
Other · Alloy Wheels
Other 20" × 9.0 Alloy Wheel | 5x120 | Matt Black
20" × 9.0"5x120SKU: TSS6-20SB
$398.16CAD
+ Tax at checkout · per wheel
Out of Stock
4
| Size | 20" × 9.0" |
| Bolt Pattern | 5x120 |
| Offset (ET) | +38mm |
| Center Bore | 64.1mm |
| Color | Matt Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | Direct Fit Tesla S |
| SKU | TSS6-20SB |
More 20" Wheels

Alloy
$311.42CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB20002
Qty:
4

Alloy
$311.42CAD
Availability: Out of Stock
SKU: RNB20001

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3642001
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3642002
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3482003
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R4002004
Qty:
4


