SUPERSPEED · Alloy Wheels
SUPERSPEED 19" × 8.0 Alloy Wheel | 5x112 | Ball Matt Black
19" × 8.0"5x112SKU: MB119080255112
$330.40CAD
+ Tax at checkout · per wheel
| Size | 19" × 8.0" |
| Bolt Pattern | 5x112 |
| Offset (ET) | +25mm |
| Center Bore | 66.6mm |
| Color | Ball Matt Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | +33 - MB |
| SKU | MB119080255112 |
More 19" Wheels

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49560

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49567

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49564

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19002

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19004

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19009

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19007

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19006