SUPERSPEED · Alloy Wheels
SUPERSPEED 19" × 8.5 Alloy Wheel | 5x112 | Cone Matt Gunmetal
19" × 8.5"5x112SKU: BM0419085305112
$324.80CAD
+ Tax at checkout · per wheel
Out of Stock
| Size | 19" × 8.5" |
| Bolt Pattern | 5x112 |
| Offset (ET) | +30mm |
| Center Bore | 66.6mm |
| Color | Cone Matt Gunmetal |
| Type | Alloy |
| Fitment | Matt Black - BMW |
| SKU | BM0419085305112 |
More 19" Wheels

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49560

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49564

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49567

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19002

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19004

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19009

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19007

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19006