SUPERSPEED · Alloy Wheels
SUPERSPEED 19" × 9.5 Alloy Wheel | 5x114.3 | Matt Black
19" × 9.5"5x114.3SKU: TL04-19
$289.80CAD
+ Tax at checkout · per wheel
| Size | 19" × 9.5" |
| Bolt Pattern | 5x114.3 |
| Offset (ET) | +45mm |
| Center Bore | 64.1mm |
| Color | Matt Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | Direct Fit, OE Tesla Model Y |
| SKU | TL04-19 |
More 19" Wheels

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49560

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49567

Alloy
Availability: In Stock
SKU: X49564

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19002

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19007

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19009

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19004

Alloy
Availability: In Stock
SKU: RNB19006