
Free Shipping
Warranty
Lowest Price in Canada
SUPERSPEED · Alloy Wheels
SUPERSPEED 20" × 8.0 Alloy Wheel | 5x114.3 | Hyper Black
20" × 8.0"5x114.3SKU: LX022051143HBR
$403.20CAD
+ Tax at checkout · per wheel
In Stock
4
| Size | 20" × 8.0" |
| Bolt Pattern | 5x114.3 |
| Offset (ET) | +35mm |
| Center Bore | 60.1mm |
| Color | Hyper Black |
| Type | Alloy |
| Fitment | Toyota, Lexus |
| SKU | LX022051143HBR |
More 20" Wheels

Alloy
$311.42CAD
Availability: In Stock
SKU: RNB20002
Qty:
4

Alloy
$311.42CAD
Availability: Out of Stock
SKU: RNB20001

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3642001
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3642002
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R3482003
Qty:
4

Alloy
$546.66CAD
Availability: In Stock
SKU: R4002004
Qty:
4


